WhatsApp Destek Hattı
Yeni Aspire Cobble Aio Pod Kit Elektronik Sigara Genişlet
Aspire Cobble Aio Pod Kit Elektronik Sigara
  • Aspire Cobble Aio Pod Kit Elektronik Sigara
  • Aspire Cobble Aio Pod Kit Elektronik Sigara

Aspire Cobble Aio Pod Kit Elektronik Sigara

Aspire Aspire

Yeni

Aspire Cobble Aio Pod Kutu İçeriği

  • 1 x aspire Cobble Aio cihaz
  • 1 x Mikro USB kablosu
  • 1 x Kullanım kılavuzu
  • 1 x Garanti kartı

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün yakında stoklara eklenecek

220,00 TL

En geç 21 Ocak Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 15,00 TL (300 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 110 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 110 sadakat puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri: 3,30 TL.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Aspire Cobble Aio Pod Kit Elektronik Sigara Elektronik sigaralar, sigarayı bırakmak isteyenler veya farklı bir deneyim yaşamak isteyenler için özel alternatifleri beraberinde getiren özelliğe sahipler.

Aspire Cobble Aio Pod İnceleme

Çok sayıda farklı marka tarafından geliştirilen ürünler bulunuyor olduğu gibi, yapılacak olan seçimler arasındaki en özel tercihlerden biri Aspire markasıdır.

Elektronik sigara üzerine dünyanın önde gelen sayılı markaları arasında yer alıyor olmasıyla, geliştirdiği ürünlerin tamamında beklentileri karşılamayı başarır.

Yüksek derecede fark yaratan özelliklere sahip teknolojisi ve aynı zamanda tasarımı sayesinde beklentileri karşılamada etkili olur. Aspire tarafından oluşturulan en özel ürünlerden birisi Aspire Cobble Aio Pod Kiti olarak ön plana çıkar. Hepsi bir arada seçeneklerinden olmasıyla farkını ilk andan itibaren hissettirebilmeye olanak tanır.

Aspire Cobble Aio Pod Kit, 700 mAh yerleşik pile sahiptir. 1.8 ml’lik yakıt kapasitesinin bulunuyor olmasıyla farkını her kullanımda rahatlıkla hissettirebilen özellikte olur. Elektronik sigara tercihlerinde benzersiz kullanıma sahip olduğu gibi bir o kadar da fark yaratan özelliklerinin ön plana çıktığının görülebilmesi mümkündür.

Gerçek sigara deneyimini yaşayabilmeye sağlayan özgün tasarımı sayesinde günün her anında kullanılabilmeye olanak sunar.

Aspire Cobble Aio Pod Kit Elektronik Sigara Fiyatı ve Avantajları

Aspire Cobble Aio Pod Kit, eksiksiz olarak sunulan her detayı sayesinde tam anlamıyla beklentileri karşılamayı başaran özellikleriyle ön plana çıkar. Eşsiz bir elektronik sigara deneyimini yaşatma üzerine hazırlanmıştır. Aspire markasının en özel ürünlerinden birisi olarak tanımlanır.

Orta ve ileri seviyede olan kullanıcıların rahatlıkla tercih edebileceği bir üründür. Fiyatı bakımından piyasadaki salt likit elektronik sigara çeşitlerinden lardan farklılık göstersede özellikleri olarak olduğu değerde bir fiyata sahiptir.

Aspire Cobble Aio Pod Kit Avantajları Neler?

Ürünün en önemli ayrıcalıklarının başında sahip olduğu yüksek pil gücü ön planda tutulmalıdır. Gün boyunca kullanımında sağladığı avantajla beraber istenilen her yerde kolaylıkla tercih edilebilmektedir. Yüksek seviyede sahip olduğu güçle beraber kullanımında farkını kolaylıkla hissettirir.

Her nefes çekiminde rahatlığı sunuyor olması, Aspire Cobble Aio Pod Kit için mevcut olan farklardan birisi olarak tanımlanabilir. Otomatik çekiş gücünü destekler seviyede tasarlanmış olması kullanım anında ekstra efor sarf etmenin önüne geçer.

Mekanizmasının ayrıcalığını her açıdan yaşatmayı biliyor olması sayesinde Aspire’ın en önemli elektronik sigaraları arasında yer almasındaki en önemli etkenlerden birisi de sahip olduğu ayrıcalığıdır.

Aspire Cobble Aio Pod Kit, All In One ürünler içerisindeki ayrıcalıklı tercihlerden biri olarak tanımlanabilir. Dahili hazneleri sayesinde ciğer çekimini maksimum seviyeye ulaştırır.

Taşınabilirlik açısından mobilliği üstün düzeyde olması, Aspire Cobble Aio Pod Kit için en önemli detaylardan biridir. Yüksek gücüne ve aynı zamanda kullanılabilirliğine rağmen son derece mobil bir ürün olarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

İlk kullanımıyla beraber her zaman kendisine özgün detaylarını fark ettirme noktasında ayrıcalığını sergiliyor olması, Aspire markasının özel yanlarından biridir.

Aspire Cobble Aio Pod Kit Renk Seçenekleri

Elektronik sigara tercihinde özel bir kullanımı yaşamak isteyenler için Aspire Cobble Aio Pod Kit E sigara ile beklenen sonuçların kolaylıkla elde edilebilmesi mümkün kılınır. Sahip olduğu teknolojinin gelişmiş özelliklerini tüm detaylarında gösteriyor olmasının yanı sıra, bir o kadar da yüksek derecede avantaj elde edebilmeyi mümkün kılar ayrıntıları mevcuttur.

Renk seçenekleri açısından tamamen zevklere uygun seçimlerin yapabilmesi mümkün kılar. Aspire Cobble Aio Pod Kit’te yer alan her bir renk, kullanımı çok daha keyifli hale getirmek üzerine seçilmiştir.

Aspire markasının şıklığını başından sonuna kadar hissettirmeyi başardığı özel ürünü olan All In One tasarım, bu ayrıcalığıyla da kendisine özgün olmasıyla bilinir. Sahip olduğu popülerlikle beraber her zaman ilk tercihler arasında yer almayı başarıyor olması, en önemli detayları arasında sıralanmaktadır.

aspire cooble aio pod, aspire cooble aio pod fiyat, aspire cooble aio pod satın al, aspire cooble pod aio satışı, aspire cooble aio salt likit elektronik sigara

Pil Kapasitesi 700 mAh
Dahili Pil Var
Kartuş Var
Tank Kapasitesi 1.8 ml
Şarj Kablosu Var
Şarj Kablosu Tipi Mini USB
Kullanım Kılavuzu Var

Bir değerlendirme yazın

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle