JUUL POD,  JUUL POD  TÜRKİYE ,JUUL KARTUŞ NEDİR ? , JUUL ELEKTRONİK SİGARA ,JUUL POD MOD NEDİR ?

JUUL CİHAZI NEDİR ?

Juul elektronik sigaranın teknolojiyle buluştuğu ve verimin en üst seviyede sağlandığı  son model bir pod mod ürünüdür. Kapalı sistemden oluşan, yanmayı ve patlamayı önleyen, akıllı ısıtma mekanizmasıdır ve tekrar doldurulabilecek şekilde, şarj edilebilir olarak tasarlanmıştır.

2015 yılında geliştirilen Juul pod mod cihazı tamamen özgün, kullanımı kolay ve son teknoloji ile üretilmiştir. Juul laboratuvarlarının amacı dünyada yaklaşık 1 milyar sigara tüketicisinin yaşam standartlarını iyileştirmek için kullanımı kolay, kokusuz ve nikotin değeri olarak sigaraya en yakın ürünü üretmeyi hedeflemiştir ve başarılı olmuştur.

JUUL POD VE TEKNOLOJİSİ

Juul teknolojisi 2 parçadan oluşmaktadır. Bataryanın da bulunduğu juul cihaz kısmı ve pod yada kartuş denilen kısımdan oluşur.

Juul pod içinde likit bulunan ve juul cihazın üstüne takılan kartuştur. Juul podlar içindeki likiti sızdırmayan sıkı kontroller altında üretilen ve nikotin değeri olarak sigara kullanıcısına hitap eden özel bazlı nikotin sıvılarıyla doludur.

JUUL LİKİT İÇERİĞİ

Bir juul pod kartuşu yaklaşık 1 paket sigarayla aynı miktarda nikotin içermektedir. Nikotin değeri % 5’tir. Ayrıca likit sıvısı glikol, gliserin, propilen ve benzoik asit içermektedir. Bu sıvılar kozmetik, gıda ve tıbbi endüstrilerinde yaygın olarak kullanılan sıvılardır.

Nikotin tütün bitkisinden gelen uyarıcı maddedir ve juul likit içeriğinde yüksek derecede saflaştırılmış ve sentezlenebilen nikotin kullanılmaktadır.

Benzoik Asit birçok önemli organik bileşiğin sentezinde kullanılan zayıf bir asittir.

Tütün bitkisinin içinde bulunan doğal yolla oluşan bir asit türüdür.Kullanım alanı çok geniştir. Nikotin ile birleştiğinde sigaraya benzer bir memnuniyet sağlamaktadır.

JUUL KULLANIMI VE ETKİLERİ

Juul pod mod son zamanlarda kullanımı en yaygın olan cihazdır. Sigarayı bırakmak isteyen kullanıcılar tarafından ergonomik yapısı ve yaşam kalitesini düşürmeyen özelliklerinden dolayı en çok tercih edilen elektronik sigara modelidir.

Ürün kullanımı henüz 2015 yılından itibaren olduğu için uzun vadede gözlenen bir yan etki tespiti yoktur ve mevcut araştırmalara devam edilmektedir.

Juul mucitlerinin misyonu; sigara kullanıcılarının yaşam kalitesinin arttırmaktır.

Bir pod bir paket  sigaranın nikotin değerine eşittir. Ama bu bir paket sigara içildiği anlamına gelmez sadece nikotin içeriği için yapılmış bir karşılaştırmadır.

JUUL ELEKTRONİK SİGARALARIN EN İYİSİDİR

Yenilikçi teknolojisi ve performansıyla diğer elektronik sigaraların hepsini saf dışını bırakmaktadır. Gerek kullanım performansı gerekse likitinde kullanılan nikotin tuzu sebebiyle, içiminde alınan tat en üst seviyededir. Bu sonuç da kullanımının yaygın olmasını açıklıyor.

Ayrıca ergonomik yapısı ve kolay kullanımı juul pod mod kullanımını cazip kılan sebeplerdendir.

Cihazda  tuş ya da karmaşık menü yoktur, sadece pod kısmı yerleştirip içilebilir. Bataryası bittiğinde usb girişiyle şarj edilebilir ve kartuşu boşaldığında doldurulabilir olması avantajlarındandır. Juul pod modu taşımak küçük hafif bir kalem taşımakla aynıdır.  Juul pod tamamen monte edilmiş halinde 9,5 cm boyunda ve 1,5 cm genişliğindedir.

Özellikle dikkat çekmek istemeyen müşteriler için uygundur.

İlk üretilen versiyonlarında likit sızıntı sorunu yaşanması sebebiyle yapılan çalışmalarda şuan da likit sızması veya dökülmesi mümkün değildir. Sıvının ağza girmesini engelleyen pamuk pedler vardır ve kartuşun tabanı sızdırmaya dirençlidir.

PİL ÖMRÜ

Pili 200 mAH’ dir. Bu kullanıma göre günde 1 veya 2 kez şarj edilmesi anlamına gelmektedir. Juul kartuş usb girişi cihazın alt bölümünde kaldığı için kullanım halindeyken de şarj edilebilir.

SATIŞ VE GARANTİ

Kapıda ödeme ve Banka Eft/Havale seçeneğiyle sitemizden sipariş verebilirsiniz. Lisanlı ve garanti kartlı orijinal kutusu ile size gönderilmektedir. Sitemizde orijinal ürün satışı yapılmaktadır. Bugüne kadar kullanan müşteri dönüşleri olumludur.

KULLANIM İPUÇLARI

Juul cihazınızı salladığınızda üzerinde bulunan juul led ışığın farklı renklerde yandığını görebilirsiniz.

Eğer cihazınızdan yeterince güçlü çekim yapamıyorsanız likit absorbe edilmesinde tıkanıklığı engelleyecek havayı çıkarmak için cihazı hafifçe yana sallayabilirsiniz.

Cihazının az ya da hiç buhar üretmiyorsa bunun birden fazla sebebi olabilir. Öncelikle bataryanın dolu olduğundan emin olmalısınız, kontrol etmek için juul led ışığa bakabilirsiniz. Kırmızı yanıyorsa cihazınızı şarj etmelisiniz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra hala sorun devam ederse kartuş ve bataryanın tam temas edip etmediğini kontrol etmelisiniz. Temasla ilgili herşey tamam olduğu halde cihazınız çalışmıyorsa pili ve kartuşun temiz ve kuru olduğundan emin olmalısınız. Bütün işlemleri tamamladıktan sonra çalışmıyorsa cihazınızda arıza var demektir.

JUUL KULLANMAK İÇİN SEBEPLERİNİZ

Kolay kullanım. Dayanıklı, küçük boyutlu olması, en son teknolojik yapıda olması, yüksek nikotin, tam performans, kullanan tavsiyesi, farklı likit çeşitleriyle zevkinize göre tercih edebileceğiniz aromalar JUUL POD kullanmak için bazı sebeplerinizdir. saltlikit.com online satış mağazamızdan JUUL POD  cihazınızı hemen sipariş verebilirsiniz.

JUUL TEKNOLOJİSİ

Juul pod cihazı 2015 yılında üretilen, sigara kullanıcılarını azaltmayı hatta sigara kullanımını tamamen bitirmeyi hedefleyerek üretilmiş bir cihazdır. Teknoloji ve elektronik sigaranın bir araya gelmesiyle ortaya çıkan ve sigara kullanıcısının hayatını iyileştiren son model bir üründür. Kullanımı kolay, taşıması kolay, akıllı ısıtma mekanizmasıdır.

JUUL NEDİR

Juul pod batarya ve likit olmak üzere 2 parçadan oluşur. Tekrar şarj edilebilir ve juul pod kartuş kısmı tekrar doldurulabilir olarak tasarlanmıştır. Juul pod, cihazın üzerine takılan, sızdırmaz, kullanım ihtiyaçlarına göre yenilenerek iyileştirilmiş ve en uygun hali üretilmiş kartuştur. Direk dolu kartuş takılarak kolay bir şekilde kullanıma başlanabilir. Likit sıvısının ağza gelmemesi için pamuk pet kullanılmıştır. Juul üreticisi sigara kullananları hedeflediği için nikotin değeri sigaraya en yakın özel likitle juul pod kullanımı sunmuştur.

Likit içeriği; nikotin, glikol, gliserin, propilen ve benzoik asittir ve nikotin dışındaki malzemeler kozmatik, gıda ve tıp sektöründe yaygın kullanılan ürünlerdir. Nikotinin en saf hali kullanılmıştır. Benzoik asit tütün bitkisinden gelen doğal bir asittir ve nikotinle birleştiğinde sigara kullanıcısına hitap eden bir memnuniyet sağlamaktadır. Juul pod kartuşu 1 paket sigarayla aynı değerde yaklaşık %5 nikotin içermektedir. Ama bu sadece nikotin değeri için yapılmış bir karşılaştırmadır.

 

Dünya üzerinde yaklaşık 1 milyar kişi sigara kullanmaktadır ve bu kullanıcıların yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen juul pod son zamanlarda en yaygın kullanılan cihazdır.

Juul pod elektronik sigaraların en iyisidir. Yüksek performansı, tasarımı, kullanıcıyı fiziksel olarak rahatsız edici yan etkisinin olmaması kullanımını cazip kılmaktadır. Juul pod tamamen monte edilmiş halinde 9,5 cm boyunda ve 1,5 cm genişliğindedir. Taşıması bir kalem taşımakla aynı olduğu için özellikle dikkat çekmek istemeyen kişilerin gözdesidir.

Cihazın kullanımıyla ilgili tespiti onaylanmış bir yan etkisi yoktur.

Juul cihazın tasarımı küçük olduğu için pilini günde 1-2 kere şarj etmek gerekir. Kullanım oranına göre değişim gösterir. Şarj için cihazında altında olan usp girişinden basitçe şarj edebilirsiniz ve hareket halinde yani kullanırken de şarj edilebilir.

www.saltlikit.com onlina satış mağazamızdan kapıda ödeme seçeneğiyle sipariş verebilirsiniz. Orijinal kapalı ve lisanlı kutusuyla size teslim edilmektedir. Sitemizde orijinal olmayan ürün satışı yoktur.

Kullanımda dikkat etmeniz gerekenler; öncelikle bataryanın dolu olmasına dikkat etmelisiniz, juul cihazın üzerinde bulunan led ışık cihazı iki yana salladığınızda kırmızı yanarsa şarj etmeniz gerektiğini anlamalısınız. Kartuş ve cihaz bağlantısının kuru ve temiz olduğundan emin olmalısınız.

Juul pod, yüksek performanslı, kullanımı kolay, kokusuz, yüksek nikotin değeri ve en son teknolojiyle donatılmış son zamanların en gözde cihazıdır. Ayrıca damak zevkinize göre likit tercih edebilir ve rahatça kullanabilirsiniz. Online satış mağazamızdan dilediğinizde sipariş verebilir ve saltlikit.com garantisiyle keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.