WhatsApp Destek Hattı
Yeni Lemon Tart Dinner Lady Salt Likit Genişlet
Lemon Tart Dinner Lady Salt Likit
  • Lemon Tart Dinner Lady Salt Likit
  • Lemon Tart Dinner Lady Salt Likit

Lemon Tart Dinner Lady Salt Likit

1 Review(s)
Dinner Lady Dinner Lady

Yeni

Keskin limon aromaları içerir.

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün yakında stoklara eklenecek

169,00 TL

En geç 25 Ekim Pazartesi günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 10,00 TL (300 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 84 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 84 sadakat puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri: 2,52 TL.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Lemon tart dinner lady limonlu lezzetler içermektedir. Elektronik sigara deneyiminin yaşanmasında en önemli etkenlerin başında likitler geliyor. Doğru likit seçimiyle beraber aranan tatların yaşanabilmesi mümkün olduğu gibi aynı zamanda bir o kadar da fark yaratan standartlarda keyifli içim elde edilebilir durumda.

En ünlü üreticilerden biri olarak tanımlanan Dinner Lady, sunduğu özel aromalı likitiyle beraber premium tatların tüm elektronik sigara kullanıcıları için bulunabilmesini mümkün kılar özelliğe sahiptir.

E-sigara likitleri arasındaki son dönemlerin en popüler seçeneklerden birisi olarak ön plana çıkan Dinner Lady Lemon Tart benzersiz seviyedeki tadıyla vazgeçilmez bir seviyeye ulaşıyor. Boğaz geçişleri hissedilirken aynı zamanda tamamen yumuşak bir hissin yaşanmasıyla birlikte neden özel olduğunu kanıtlayan niteliğe sahiptir.

Lemon Tart Dinner Lady Salt Likit Fiyatı ve Lezzeti Fark Yaratıyor

Elektronik sigarlar için her likitin aynı tadı vermemesi nedeniyle yapılacak olan tercihlerin doğru olması her zaman doğru keyfin yaşanabilmesinde etkilidir. Limon tart olarak Türkçe'ye çevrilen ismiyle birlikte sahip olduğu ağırlıklı limon tadıyla birlikte son derece keskin bir tadın alınabilmesini sağlayan özelliğe sahiptir.

Aromasının kendine has dokusunun ilk kullanımdan itibaren hissedilebilmesi ayrıcalığı tüm kullanıcılar için bulunabiliyor.

Özel olarak hazırlanan şişesinde yer alan Lemon Tart Dinner Lady lezzeti ve yumuşaklığıyla beraber her elektronik sigara kullanıcısının aradığı benzersiz keyfin yaşanabilmesi avantajını sunar özelliğe sahiptir. 50 VG ve 50 PG oranıyla birlikte dengeli formüle sahiptir. Kendine ait içeriğinin farkını hissettirirken aynı zamanda çok daha fazlasını da sunan mükemmel bir likit olması kullanıcılar tarafından da doğrulanıyor.

Limonlu Lezzetleri Hissetmek İsteyenler İçin Özel Likit: Salt likit kategorisinde hazırlanan likit Dinner Lady Lemon Tart Salt Likit ,doğal tatları seven herkesin kullanıma uygun. Özellikle limon aromasından hoşlananlar için bir tart yiyormuş hissi uyandıran buhar çekimini sağlıyor olmasının ayrıcalığını her nefeste bulabilmek mümkündür.

Boğazı yıpratmayan, aromasını her içimde aynı kalitede hissettiren ve gün boyunca kullanım için uygun durumda olan likitle birlikte özel deneyimlerin yaşanabilmesi mümkün. Benzersiz bir tadı bulurken çok daha fazlasını da hissetmek isteyenler için Dinner Lady tarafından oluşturulan özgün tat benzersiz detayları içeriyor.

Derece 
15.02.2021

.

Bu likit bir harika. Ağızda bıraktığı tat extra bir bir keyif veriyor. 1 tam gün kullanmış olmama rağmen ne sıkıldım ne de tat kaybı oldu

Değerlendirmenizi yazın! !

Bir değerlendirme yazın

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle