WhatsApp Destek Hattı
Yeni Eagle Calipter Salt Likit 30ml Genişlet
Eagle Calipter Salt Likit 30ml

Eagle Calipter Salt Likit 30ml

Eagle Eagle

Yeni

Yer Fıstığı ve Vanilya Aromalı

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün yakında stoklara eklenecek

50,00 TL

En geç 09 Aralık Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 10,00 TL (300 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 25 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 25 sadakat puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri: 0,75 TL.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Kahverengi etiketli, plastik şişede gönderilen Eagle Calipter Salt Likit 30ml, içerisinde yer fıstığı ve vanilya aroması bulunduran, e-sigara kullanımına uygun likit ürün olarak bilinir. Nikotin tuzu değeri 35 mg ve 50 mg olarak değişen ürün, 30 mililitrelik paket olarak gönderilmektedir. Ürün kullanımı için pod cihazların tercih edilmesi gereklidir.

Eagle Calipter Salt Likit Aroma Zenginliği

Yer fıstığının ve vanilyanın aromalarını sevenlerin tercihi Eagle Calipter, yüksek kalitede salt likit kullanılarak üretilmektedir. Bu nedenle, günlük nikotin alım miktarınızı hesaplayarak iki farklı seçenekten birini sipariş etmeniz gerekir. Nikotin sertliği, sizleri günlük ihtiyacınıza cevap verecek olarak tercih edilmelidir. 35 miligram ya da 50 miligram nikotin seçeneklerini sipariş verirken işaretlediğinize emin olun. Böylece ürününüz en doğru şekilde elinize ulaşacaktır.

Özel Kapaklı Salt Likit Ürünü

Özel çocuk koruma kapağı bulunan Eagle Calipter Salt Likit 30ml, çocuklarınızın açıp kullanabileceği bir ürün değildir. İçerisinde Etilmaltol, tatlandırıcı, alkol gibi kimyevi maddeler kullanılmadan üretilmektedir. Yoğun buhar deneyimi sevenlerin tercihi olan ürün, baymadan e-sigara içmek isteyenlerin bir numaralı siparişidir. Ürünü birden fazla olarak sipariş edebilir, böylece fark etmeden bitmesi durumunda yedeğe sahip olabilirsiniz.

Eagle Calipter Salt Likitin Özellikleri

Salt likitler, günümüzde içimi en çok tercih edilen e-sigaraların tat verici aromalarıdır. Ayrıca dumanın çıkmasını da sağlayan salt likitler günümüzde, farklı aromalarla satılmaktadır. Yer fıstığı ve vanilyanın karışımını sevenlerin tercih edebileceği ürün birden fazla artı özelliğe sahiptir.

Artı özellikleri:

  • Kilitli kapağı
  • Yoğun buhar deneyimi
  • Boğazı yormayan içimi

Pek çok marka, ürünlerini gerekli açıklama yapmadan sadece görsel olarak kullanmaktadır. Bu nedenle, içerisindeki nikotin miktarı öğrenilememektedir. Eagle Calipter Salt Likit 30 ml ürünü, iki farklı nikotin seçeneğiyle, beğenenlerine sunulmaktadır.

Salt Likit Ürünü E-Sigaraya Doldururken

Ürünü, elektronik sigaralarınızın likit bölümüne dökmelisiniz. Bunun için önceki aromanızın mutlaka bitmesini bekleyin. Sürekli aynı tadı içiyorsanız, beklemeden de dökebilirsiniz. Eğer farklı aromaları denemek istiyorsanız, bitmesini beklemeniz hem duman yoğunluğu hem de ürünün tadını tam almak için en önemli uygulamadır.

Bir değerlendirme yazın

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle