WhatsApp Destek Hattı
Yeni Ijoy Ivpc Pod Elektronik Sigara Genişlet
Ijoy Ivpc Pod Elektronik Sigara

Ijoy Ivpc Pod Elektronik Sigara

iJoy iJoy

Yeni

Ijoy Ivpc Pod Kit Paket İçeriği

  • 1 Adet lJOY IVPC Pod Cihazı (şarz edilebilir)
  • 1 Adet iVPC Kartuşu (2.0ml)
  • 1 Adet USB Kablosu
  • 1 Adet Garanti Kartı


Renk seçenekleri: Renk: Ayna Siyah, Ayna Beyaz, Ayna Mavi, Ayna Kırmızı, Ayna Turuncu

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün yakında stoklara eklenecek

240,00 TL

En geç 19 Ocak Çarşamba günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 15,00 TL (300 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 120 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 120 sadakat puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri: 3,60 TL.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Ijoy Ivpc pod mod elektronik sigara ilginç sportif dizayn,  ilginç ve zarif tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor  şık tasarımlı ljoy lvpv pod 450mAh pil kapasitesine sahip ve 2ml likit kartuşu bulunmaktadır.

Ijoy Ivpc Pod İnceleme

Teknik donatılarla farklı açıdan bakıldığında farklı özelliklerle karşımıza çıkmaktadır. Elektronik sigaralar arasındaki en özel seçeneklerden biri olarak tasarlanan yeni nesil ürünlerden biri olan Ijoy Ivpc Salt Likit, benzersiz detaylara sahip.

Tasarımının zarif olmasıyla kullanılan her an dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Fark yaratan görünümüyle sağladığı avantajın ayrıntılarını içeren hatlarıyla diğer elektronik sigara modellerinden ayrılmayı başarıyor.

Ergonomik olduğu gibi son derece kompakt bir görünümü bulunan bu salt likit sigara her kullanım beraberinde benzersiz bir keyfi getiren ayrıcalığa sahiptir. Benzersiz tasarımıyla Ijoy Ivpc Salt Likit elektronik sigara, her zaman buharın geçişini de en iyi seviyede sağlar özellikte. Tam anlamıyla beklentileri karşıladığı gibi aynı zamanda başarılı geri dönüşler sağlıyor. Fiyatına oranla performansı son derece yüksek olan modelde aranan her detayın hem görünüm hem de kullanılabilirlik açısından bulunabilmesi avantajı mevcut durumda.

Ijoy Ivpc Pod Elektronik Sigara Sportif Dizaynlı Bir Yapı

Ijoy Ivpc Salt Likit elektronik sigarada sportif dizaynın bulunuyor olmasıyla buhar deneyiminin başarılı şekilde alınabilmesi avantajı sağlanmıştır. İç dinamiklerinin kullanıcılarının memnuniyetine yönelik oluşturulmasıyla beraber teknik donatıları modern gereklilikleri karşılar. 450 mAh pil kapasitesinin yanı sıra 2ml likit kartuşu bulunur. Sahip olduğu özellikleri tamamen kullanımına pozitif anlamda etki ediyor olmasıyla birlikte kutu içeriği de oldukça geniştir.Ijoy Ivpc Salt Likit içeriği:

  • 1 Adet lJOY IVPC Pod Cihazı
  • 1 Adet iVPC Kartuşu
  • 1 Adet USB Kablosu
  • 1 Adet Garanti Kartı

Kutu içeriğinden çıkan malzemelerin tamamı kullanımda aktif olarak görev alıyor olmasıyla beraber Ijoy Ivpc Salt Likit elektronik sigaranın her zaman sorunsuzca buhar deneyimini yaşatması elde edilebilir durumda olur.

Özel Zevklere Uygun Renkler

Ijoy Ivpc Salt Likit elektronik sigaranın tasarımında mevcut olan farkların yanı sıra renklerinin de değişik olarak bulunabilmesi mümkün. Her zevke uygun kişisel tercihlerin yapılabilmesi avantajı renk seçenekleriyle fark yaratan detayları beraberinde getiriyor. Dinamik görünüme sahip olan renk alternatiflerinin tamamında kullanım süresi boyunca özelleşen standartların bulunabilmesi ayrıcalığı elde edilir. Standartların üzerinde görünümünde bulunan ekstra detaylarıyla herkes için etkileyici özelliklerin buluşma noktasında yer almakta. Zevklere uygun renk tercihleri beklenen deneyimlerin yaşanmasında etkili.

Pil Kapasitesi 450 mAh
Dahili Pil Var
Kartuş Var
Tank Kapasitesi 2 ml
Şarj Kablosu Var
Şarj Kablosu Tipi Mini USB
Kullanım Kılavuzu Var
Watt 9W

Bir değerlendirme yazın

Ijoy Ivpc Pod Elektronik Sigara

Ijoy Ivpc Pod Elektronik Sigara

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle