WhatsApp Destek Hattı
İndirimli Fiyat! Yeni Ijoy Pod Sigara Kartuşu 3'lü Genişlet
Ijoy Pod Sigara Kartuşu 3'lü

Ijoy Pod Sigara Kartuşu 3'lü

iJoy iJoy

084PMT52

Yeni

İjoy pod e sigara 3'lü kartuşu.

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün yakında stoklara eklenecek

100,00 TL

120,00 TL

-20,00 TL

En geç 09 Aralık Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 10,00 TL (300 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 50 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 50 sadakat puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri: 1,50 TL.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Ijoy Pod Sigara Kartuşu 3’lü olarak satın alınabilme avantajına sahiptir. Fiyatının makul seviyede olmasıyla birlikte en iyi sonucu getiriyor olmasının da farkını elde edebilmek tüm kullanımlarda ayrıcalıklı olarak görülebilir durumda oluyor.

Elektronik sigara kullanımın en önemli gereklilikleri arasında, elektronik sigaranın yedek parçalarının aktif olarak değiştirilmesi yer almaktadır. Her zaman üst düzeyde performansın elde edilebilmesine yönelik olarak sağlanan ayrıcalıkların değerlendirilebilmesi farkı sayesinde buhar keyfini en iyi şekilde yaşama olanağı elde edilebiliyor.

Elektronik sigaralarda değiştirilmesi gereken parçaların başında kartuşlar gelmektedir. Belirli sürenin ardından kullanılmamaları gerekli olduğu gibi yenisiyle değiştirilmesi zorunlu olan parçalardır.

Ijoy modellerinin kullanımında beklentileri karşılar seviyede olmasının farkını ilk andan itibaren görebilmeyi mümkün kıldığı gibi en iyi standartları sağlamasıyla da 3’lü kartuş kullanımını sağlar seviyededir.

Ijoy Pod Sigara Kartuşu 3’lü Paketler Halinde

Ijoy elektronik sigara kullanıcıları için değişim gerekli olduğunda sürekli olarak satın alım yapmak yerine, Ijoy Pod Sigara Kartuşu 3’lü seçeneği sayesinde maddi açıdan tasarrufunu sağlanabilmesi mümkün durumdadır. Elektronik sigara deneyiminin yaşanırken kartuşla alakalı herhangi bir sorun yaşanmadan kolaylıkla değişimlerin yapılabilmesi olanağı her zaman fark yaratır. Her kullanımda sağlanan farkla beraber yenilenen kartuş en iyi kullanım performansını sağlar özelliktedir. 3’lü seçenek sayesinde her ihtiyaç duyulan anda başarılı şekilde değişim işleminin uygulanabilmesi olanağı bulunabiliyor. Hem fark yaratan hem de bir o kadar ayrıcalık sağlayan Ijoy Pod Sigara Kartuşu 3’lü seçiminin sağladığı farkın değerlendirilebilmesi mümkün durumdadır.

Ijoy Pod Sigara Kartuşu 3’lü En İyi Performansı Sunar

Elektronik sigaraların kendilerine uyumlu kartuş kullanım gerekliliğinin mevcut durumda olmasıyla beraber Ijoy Pod Sigara Kartuşu 3’lü ile birlikte dolum olanağı fark yaratan seviyede olur. Kartuşların kullanımında elde edilebilecek sonuçların her zaman farkın başarıyla görülebilmesi mümkün durumdadır. Dolumların gerçekleştirilebilmesi olanağının sağladığı farkla birlikte yenilenen bir elektronik sigara deneyimini de yaşamak mümkün oluyor. Kartuşlar için değişim gerekli olduğu durumlarda ihmal edilmeden değişimlerinin sağlanarak kesintisiz olarak e sigara içimi sağlanabilmektedir. Performans açısından da beklentilerin karşılanmasında Ijoy yedek kartuşu etkili oluyor.

Kutu İçi Adeti 3 Adet

Bir değerlendirme yazın

Ijoy Pod Sigara Kartuşu 3'lü

Ijoy Pod Sigara Kartuşu 3'lü

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle