WhatsApp Destek Hattı
Yeni Justfog C601 Salt Likit Elektronik Sigara Genişlet
Justfog C601 Salt Likit Elektronik Sigara
  • Justfog C601 Salt Likit Elektronik Sigara
  • Justfog C601 Salt Likit Elektronik Sigara

Justfog C601 Salt Likit Elektronik Sigara

Justfog Justfog

Yeni

Justfog C601 güçlendirilmiş pil özelliklidir

Led ekranı sayesinde konforlu bir kullanım sunar

Zarif tasarımı ile herkese hitap eder

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün yakında stoklara eklenecek

170,00 TL

En geç 25 Ekim Pazartesi günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 10,00 TL (300 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 85 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 85 sadakat puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri: 2,55 TL.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Justfog c601 isimli elektronik sigara, insanların kullanımına girdiği andan itibaren fevkalade bir ilgi gördü. Bu ilginin pek çok sebebi var. En başta Justfog C601’e özel devrim niteliğindeki yenilikleri onu ayrıcalıklı kılmaktadır.

Tütün tüketimi, yüzyıllardan beri süregelmekte olan bir alışkanlıktır. Sigara ise, bilhassa sanayi devrimi sonrası girilen endüstriyelleşme hareketi ile birlikte ortaya çıkmıştır. Çok fazla birey tarafından rağbet görmekte olup sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak sigarada meydana gelen bazı problemler sigara dışında başka alternatif arayışlarını beraberinde getirmiştir. Pek çok birey için koku önem taşımaktadır.

Ancak sigara yanıcı olması itibarıyla hoş olmayan bir koku meydana getirmektedir. Öte yandan sağlığa bazı olumsuz tesirleri olmaktadır. Bu ve sair sebepler sigara dışında bir ikame mal arayışı doğurmuş ve bu nedenlerin sonucu olarak elektronik sigaralar piyasa girmiştir.

Satışa sunulduğu andan itibaren çok fazla talep gören elektronik sigaralar bugün dünyanın çoğu coğrafyasında sıklıkla kullanılmaktadır. Gittikçe artan bir rağbet ile elektronik sigaralar kendisini yenilemekte ve talepleri tatmin edecek şekilde gelişmektedir. Gelecekte bizleri, bilhassa yapay zekâ teknolojisinin gelişmesi ile birlikte, pek çok işlevi de içerisinde barındıran ultra teknolojik elektronik sigaralar beklemektedir.

Justfog C601 i Cazip Kılan Faktörler

Söz gelimi birbirinden farklı aromalara ait kokular en başta cazip kılan faktörlerin başında gelmektedir. İçerisine yerleştirilen ayrıştırıcı ile çoğu elektronik sigarada karşılaşılan ağır ve yoğun kokuyu dağıtmakta, seyreltmekte ve daha hoş hale getirmektedir. Öte yandan kullanımı esnasında, isteğe göre eklenen aromaların kokuları fevkalade hoş bir hava yaratmaktadır. Bu ise; sigaradan dolayı elde, ağızda, saçta ve kıyafetlerde oluşan sevimsiz kokuları ortadan kaldırmakta, doğal ve güzel bir koku ortaya çıkarmaktadır. Pek çok birey, insanların bu kokuya olumsuz tepkisinden dolayı Justfog c601’i tercih etmektedir.

Öte yandan Justfog c601, tüm diğer elektronik sigaralarda olan tütünün yanması ile kullanımı değil buhar yolu ile alınması sebebiyle de tercih edilmektedir. Zira bu durum sigaraya nazaran, sağlığa zararlı yönünü sıfıra indirgemektedir. Bununla birlikte en çok şikâyet edilen problem olan boğazda acı ve yanma hissi de Justfog c601 ile tarihe karışmakta.

Kalitesiz üretimden ötürü meydana gelen boğazdaki acı ve yakıcı durum ortadan kaybolmaktadır. Zira üretimi esnasında Justfog c601 için son derece kaliteli malzemeler, yenileştirilmiş ve geliştirilmiş yalıtkanlar kullanılmıştır. Kullanımı çok kolay ve basit olan Justfog c601 e sigara ile öksürük, boğaz tahrişi ve kötü kokulardan eser kalmamaktadır.

Bununla birlikte Justfog C601 elektronik sigaranın; zarif, şık ve kibar dizaynı onu cazip kılan nitelikleri arasında. Görünümü, estetik kaygılar baz alınarak hazırlanmış ve gayet cazipkar bir vaziyete getirilmiştir. Kullanımı esnasında bireylerin, hiçbir problem yaşamaması adına basit ve kolay kullanım için tasarlanmıştır. Renk seçenekleri ile de, bireylerin beğeni ve tarzlarına hitap etmektedir.

Justfog C601 salt likit tüm özellikleri ile akla gelebilecek her yerde gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Aşırı ısınmadan dolayı, gerekli yalıtım sağlanmadığı için kimi pod elektronik sigara ile ilgili belirli sorunlar meydana gelmektedir. Justfog C601 ile böylesi bir sorun yaşanılmamaktadır. Zira bilhassa bobinlere, iç ve dış malzemelerine yüksek ısıya uzun sere dayanıklı alaşım eklenmiştir. Bu itibarla olası problemlerin hiçbirini kullanıcılarına yaşatmamaktadır.

Justfog C601 in Özellikleri ve Fonksiyonları Nelerdir?

Justfog C601’ de en yeni özellik, güçlendirilmiş koruyucu ağız tabakası ile herhangi bir zarar görmenizi engellemesidir. Kullanımı sırasında pek çok elektronik sigara, buhar yolu borusunun kalitesizliği ve iç düzeneğin düzensizliğinden ötürü püskürtme yapmaktadır. Bu durum ise elektronik sigara kullanıcıları tarafından istenmeyen bir vaziyettir. Ancak bu durum Justfog c601 ile tarihe karışmaktadır. Zira bu durumu önlemek adına Justfog c601 içerisinde buharın çıkış yolu üzerine püskürtmenin ve buhar harici parçaların çıkışını absorbe edici malzemeler eklenmiştir. Bir diğer sıklıkla karşılaşılan problem, kimi elektronik sigaralarda gözlenen likit sızmasıdır.

Bu durum justfog C601’de kesinlikle gözlenmemektedir. Zira korunaklı dış dizaynı ve sızdırmaz iç dizaynı ile likit sızdırması engellenmiştir. Devrim niteliğinde olan bu ürün farklı kılan fevkalade özellikleri ile alışılagelmiş pek çok elektronik sigara problemlerini ortadan kaldırıyor. Dış yüzeyinde kullanılan dayanıklılığı artıcı etmenler ile fiziksel darbelere ve sıcaklığa karşı dayanıklı hale gelmekte. Böylelikle kısa ömürlü diğer elektronik sigaralardan ayrılmaktadır.

  • Led ekranı sayesinde konforlu bir kullanım sunmakta. Cihaz ile ilgili tüm komuta işlemlerini gayet kolaylıkla bu sayede yapabilme imkânına kavuşmaktasınız. Bilinmeyen sebepler neticesinde çıkabilecek sorunları ileten acil durum sinyali ve batarya durumuna ilişkin bilgiler buradan takip edilebilmektedir. Öte yandan hava yolu iyileştirmeleri ve buhar ayarını da kontrol edebileceksiniz. Yenilenen uyarı ve titreşim özelliği ile pil durumu hakkında önceden bilgi sahibi olabileceksiniz.

  • Justfog C601 güçlendirilmiş pili ile üzün ömürlü kullanım imkânını sizlere sunuyor. Tekrar reforme edilerek güçlendirilmiş yeni pil ile kullanıcıların yüzünü güldürmekte. Pek çok elektronik sigara kullanıcısı kısa süren pil ömürlerinden yakınmaktadır. Bu noktada, pil ömründen şikâyet eden bireylerin imdadına Justfog C601 yetişmektedir. Artık kısa süren ve yarıda kesilen elektronik sigara içimleri değil, sizleri gayet rahat bir şekilde kullanabileceğiniz uzun ve keyifli içimler beklemekte.

  • Sıra dışı ve alışılagelmişin çok ötesinde özellikleri ile Justfog c601, sigara keyfini sizlere yaşatırken öte yandan normal sigaralardan hasıl olan sağlık problemlerinden ise sizleri koruyor. Sigara içerken yaşadığınız zevkin aynısını hatta daha fazlasını, sigara zararlarından korunarak yaşamış olmak ise Justfog c601’i cazip kılan en büyük niteliklerinden birisi olmaktadır.

Justfog C601 İle Sıra Dışı Bir Deneyim

Justfog C601 fiyatı noktasında ise gayet cazip olmaktadır. Sigara tüketicilerinin birkaç paket sigara fiyatına temin edebileceği Justfog C601’i kullanıcıları uzun süre problem yaşamadan kullanabilmektedir. Gittikçe popülerleşen bir ürün olmaktadır. Bilhassa Avrupa ve Amerika kıtasında fevkalade büyük bir Pazar hacmine sahiptir.

Zira diğer elektronik sigaralardan farklı olarak, buharın yaptığı boğaz darbesi ne çok sert ve agresif olmakta ne de çok yumuşak geçiş sağlamakta. Kullanırken çok tatminkâr bir vuruş yapmakta ve bu özelliği Justfog C601’i ‘’nevi şahsına münhasır’’ kılmaktadır. Yani, elektronik sigaralarda, kullanıcıların aradığı en büyük özellik olan buharın boğaza vuruş yoğunluğu hususunda Justfog C601 rakiplerinin çok ötesine geçmiş durumda.

Zaten bu cihazın rağbet görmesindeki ve onu farklı kılan faktörler içerisindeki en önemli özelliği de buhar yoğunluğunun gayet tatminkâr bir vuruş ile boğaza değmesi ve kullanıcıları memnun etmesi özelliğidir.

İlerleyen dönemlerde, elektronik sigara kullanıcılarının elinde daha sık görmeye başlayacağımız Justfog c601 pek çok niteliği ile taktirleri kazanmış durumda. Şimdiden geri dönüşler olumlu bir şekilde yapılmakta ve yöneltilen eleştiriler firma tarafından dikkate alınmakta. Eksik bulunan yahut tavsiye ve telkin edilen hususlarla ilgili iyileştirmelerin yapılacağı ve gittikçe daha nitelikli cihazları üreteceği şüphe götürmez bir gerçek.

Bir önceki modele yönelik yapılan yorumları dikkate alarak, firma bu bağlamda Justfog c601 fiyatları ile değerlendirmiş ve geliştirmeleri ile birlikte harikulade bir cihaz ortaya koymuş. Bir elektronik sigaradan beklentilerin hepsini fazlasıyla karşılayabilen Justfog c601 güvenle ve rahatlıkla keyifli bir içimi, kullanıcıları ile buluşturmakta.

Pil Kapasitesi 650 mAh
Dahili Pil Var
Kartuş Var
Tank Kapasitesi 1.5 ml
Şarj Kablosu Var
Şarj Kablosu Tipi Mini USB
Kullanım Kılavuzu Var
Watt 15W

Bir değerlendirme yazın

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle