WhatsApp Destek Hattı
Yeni Naked 100 By Schwartz - Melon Kiwi - 60ml Genişlet
Naked 100 By Schwartz - Melon Kiwi - 60ml

Naked 100 By Schwartz - Melon Kiwi - 60ml

Naked Naked

Yeni

Bu ürün yakında stoklara eklenecek

140,00 TL

En geç 09 Aralık Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 10,00 TL (300 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 70 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 70 sadakat puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri: 2,10 TL.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Damak tadınız sıkıcı, tek boyutlu meyve aromalarından bıktınız mı? Cevabınız evet ise, Naked 100 60ml ile Melon Kiwi'ye ulaşma zamanı. Bu sarhoş edici muamele, size etli, zengin ve kadifemsi krema ile ıslatılan üç çarpıcı meyve sağlar. Birbiri ardına heyecan verici bir tatla boğulduğu için damağınız neler olduğunu anlamayacak.

Temiz, pürüzsüz bir tatlı öz suyu banyosu, nefes alır almaz damağı ıslatır. Susuzluğunuzu söndürülmeden önce dilini gıdıklıyor. Ardından, tropikal kivinin keskin tadı devralır ve sizi cennete götürülmüş gibi hissettirir. Daha sonra, yeşil elmalar mükemmel miktarda ekşilikle damağın üzerini yıkar. Nefes verirken, bu ipeksi kremsi kaplama sizi başka hiçbir şey gibi baştan çıkaracak.

Bir değerlendirme yazın

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle