WhatsApp Destek Hattı
Yeni Nasty Cush Man Salt Likit Genişlet
Nasty Cush Man Salt Likit

Nasty Cush Man Salt Likit

1 Review(s)
Nasty Nasty

Yeni

30 ML: Mango Aromalı

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün yakında stoklara eklenecek

265,00 TL

En geç 24 Olabilir Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 15,00 TL (400 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 132 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 132 sadakat puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri: 3,96 TL.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Nasty Cush Man Salt Likit 30ml

 

Nasty salt likit artık herkesin zevk alması ve sigarayı bırakmak isteyenlere gerçekten yardımcı olması için hazır. Nikotin Tuzları, nikotin özleminizi gidermek için sisteminize daha hızlı ve verimli bir şekilde emilmek üzere tasarlanmıştır.

Nasty Salt 35mg ve 50mg olarak mevcuttur. Bu, yoğun iştahınızı frenlemenize ve sigarayı bırakmanıza yardımcı olacaktır (güç gerekli olacaktır). Nasty Juice Salts yirmi dört aromadan oluşur. Bu lezzetlerin çoğu, zevkiniz için özel olarak hazırlanmış, çok ödüllü tatlardır. Nasty Shisha, Nasty Berry Serisi, Nasty Tobacco, Nasty Cushman Serisi ve Nasty Ballin, nikotin tuzları yelpazemizi oluşturur. Salt likitin düşük voltajlı cihazlarla kullanılması tavsiye edilir.

Derece 
15.02.2021

.

sen ne kadar güzel bir likitsin böyle. İçlerinde en iyisi. muazzam doygunluk

Değerlendirmenizi yazın! !

Bir değerlendirme yazın

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle