WhatsApp Destek Hattı
Yeni American Tobacco Premium Steamok Aroma 10ML Genişlet
American Tobacco Premium Steamok Aroma 10ML

American Tobacco Premium Steamok Aroma 10ML

SteamOK SteamOK

020PMT194

Yeni

American Tobacco Premium Steamok Aroma 10ML
Amerikan tütünü aromasıdır.
Kullanım oranı : %7-10
Demlenme süresi : 8-12 gündür.
Avrupa Üretimi Steamok Marka

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün yakında stoklara eklenecek

15,00 TL

En geç 25 Ekim Pazartesi günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 10,00 TL (300 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 7 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 7 sadakat puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri: 0,21 TL.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Steamok firmasının tütün içerikli aromalarından biri olan American Tobacco Premium aroma, Steamok firmasının en gözde aroma ürünleri arasında yer almaktadır. Sigarayı bırakmak amacı ile e-sigaraya geçen ancak tütün tadından vazgeçemeyen e-sigara kullanıcılarının sıkça tercih ettiği American Tobaccı Premium aroması en sevilen tütün aromaları arasında.

Steamok

Steamok firması Romanya'nın Bükreş şehrinde üretim ve dağıtım yapan likit ve aroma firmasıdır. 2010 yılından itibaren üretime başlayan firma, hem meyve, aromatik tad ve tütün esanslı aromalar ve likitler üreterek e-sigara severler arasında giderek popülerleşmeye başlayan e-likit ve aroma firmasıdır. Her geçen gün yeni bir aroma karışımına ev sahipliği yapan ve piyasaya süren firmanın birçok favori ürünü bulunmaktadır.

American Tobacco Premium Aroması

Amerikan tütünü adı ile piyasaya sürülen ve Steamok firmasının en çok tercih edilen aromalarından biri olan bu aroma, Amerikan meşeili sigara firmalarının tekel sigara tatlarını andırdığından Amerikan sigaraları tüketen ancak e-sigara geçiş yapan kullanıcılar arasında çok yaygın olarak kullanılmaya başlandı.

  • Harman ve sık yapraklı tütün tadı
  • Altın sarısı renge sahip tütün aroması
  • Amerikan topraklarının sunabildiği en iyi tütün

Aromatik tadı ve e-sigara kullanırken normal sigara tadı almaya benzeyen aroma, bu yüzden birçok e-sigara kullanıcını kendine bağladı.

American Tobacco Premium Kullanım Oranları

Steamok firmasının piyasaya sunduğu çoğu aroma ve likit gibi bu aroma da ortalama aromalara göre biraz daha yoğun olduğundan, çok iyi bir aroma vericidir. Bu sebeple ortalama aroma kullanımının altında bir şekilde base veya n-base içerisine karıştırabilirsiniz. Steamok firması tarafından önerilen kullanım oranı %7 ila %10 arasında bir orandır.

American Tobacco Premium Demleme Süresi

Amerikan tütünü aroması ve tadıyla gönülleri fetheden American Tobacco Premium, yoğun bir aroma verici olması nedeni ile ortalamanın altında bir kullanım oranına sahip olsa dahi, demleme süresi bir o kadar kısadır. Kullanacağınız base veya n-base seçimine göre de değişiklik gösterse bile, firma tarafından önerilen ortalama süre 8-12 gün arasındadır.

Bir değerlendirme yazın

American Tobacco Premium Steamok Aroma 10ML

American Tobacco Premium Steamok Aroma 10ML

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle