WhatsApp Destek Hattı
Yeni Usa Mix Saltica Salt Likit Genişlet
Usa Mix Saltica Salt Likit
 • Usa Mix Saltica Salt Likit
 • Usa Mix Saltica Salt Likit
 • Usa Mix Saltica Salt Likit

Usa Mix Saltica Salt Likit

Saltica Saltica

Yeni

Amerikan tütün aromalı premium salt likit.

Daha Fazla Detaylar

195,00 TL

En geç 24 Olabilir Salı günü kargoda
 • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
 • MNG Kargo : 15,00 TL (400 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 97 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 97 sadakat puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri: 2,91 TL.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Usa Mix Saltica Salt Likit Amerikan tütünü kullanılarak elde edilmiş premium salt likittir. Elektronik sigara kullanıcıları için kaliteli bir şekilde üretilmiş salt likit kullanmanın önemi büyüktür. Bünyesinde kendisine özgü birtakım özellikler barındıran salt likit, günümüzde birçok elektronik sigara içen kişilerce yoğun olarak tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Salt likit genel olarak içerisinde nikotin tuzu adı verilen bir madde barındırması nedeniyle kendisini klasik nikotin türlerinden ayırır. Kullanımda daha iyi bir rahatlık sunar fakat bunu seçerken yine ürünün gerekli kalite standartlarına sahip olduğundan emin olmak gerekir.

Usa Mix Saltica Salt Likit ürünü, günümüzde birçok insanın memnun kalarak kullandığı harika kalitede ürünlerden biridir. Tamamen güvenilir koşullarda üretimi yapılan bu ürünün birçok insan tarafından rahatlıkla kullanılması mümkündür.

Usa Mix Saltica Salt Likit Ürünü Satın Alım İşlemi

Elektronik sigaranızda rahatlıkla kullanacağınız bu ürünü siteden oldukça kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Sadece bunun için sitede birkaç adımı tamamlamanız gerekir;

 • Ürünün nikotin oranı miktarını seçmeniz
 • Ürün adedini belirlemeniz
 • Sepete ekle kısmına tıklamanız
 • Ödeme bölümüne tıklamanız
 • Kişisel adres bilgilerinizi girmeniz
 • İşlemleri tamamlamanız

Bu adımları uygun şekilde tamamladığınız takdirde Usa Mix Saltica Salt Likit ürününü siteden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Amerikan tütün aromalı Premium salt likit bir yapıda olan bu ürün, siparişinizden sonra sizlere kolaylıkla ulaştırılır.

Salt Likit Kullanmanın Avantajları

Elektronik sigarada salt likit kullanmanın birçok yönden önemli avantajları vardır. Çoğunlukla gerçek sigara deneyimine yakın bir etki oluşturması, bu likit türünün tercih edilmesindeki en önemli etken olmaktadır. Kullanıcılar bu ürünü kullanırken genel olarak yapay bir tat hissetmezler.

Daha doygun ve gerçeğine yakın bir tat alarak bunu memnuniyetle kullanırlar. Nikotin seviyesinin diğerlerine göre biraz yüksek olması, bu ürünün az bir şekilde kullanılmasında bile gerekli doyumu sağlayabiliyor. Ayrıca bu ürünün içimi, diğerlerine göre daha rahat ve yumuşaktır.

Elektronik Sigaraya Uyumluluk

Usa Mix Saltica Salt Likit ürününü, sahip olduğunuz kaliteli türde elektronik sigaranızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ürün cihazınızla uyumlu bir yapıda olmakla birlikte sizlere sigara içme konusunda ayrı bir deneyim yaşatır. Ürünü dilediğiniz zaman siteden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Bir değerlendirme yazın

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle