WhatsApp Destek Hattı
Yeni Saltica Pod E Sigara Genişlet
Saltica Pod E Sigara

Saltica Pod E Sigara

Saltica Saltica

064PMT5

Yeni

  • 1.8 ml likit kapasitesi
  • İngiltere üretimi
  • İnce ve şık tasarım

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün yakında stoklara eklenecek

190,00 TL

En geç 02 Ağustos Pazartesi günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 10,00 TL (200 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 95 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 95 sadakat puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri: 2,85 TL.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Saltica Pod E Sigara Elektronik sigara, sigara tutkunlarının sigarayı bırakmasına neden olan en iyi kararlardan birisi olarak karşımıza çıktı.

Özellikle son yıllarda artan sigara karşıtı kampanyalar ve kapalı alanda sigara içilememesi gibi yönetmeliklerden ötürü elektronik sigaraya yönelim fazlasıyla arttı. Öte yandan sigara kullanıcılarının sevmediği ve genellikle çevreyi de rahatsız eden kötü kokunun da elektronik sigaralar sayesinde çözülmesiyle elektronik sigaralar oldukça mantıklı bir seçenek olmaya başladı.

Kokuyu gidermesi, sağlığa zararının olmaması, çevreye rahatsızlık vermemesi ve ucuz olması nedeniyle sigara tiryakileri tarafından tercih edilen elektronik sigara sektörü son yıllarda hiç olmadığı kadar büyüdü ve her çeşit aromayı destekleyen güçlü teknolojiye sahip elektronik sigaralar ortaya çıktı. Böylelikle hem çeşit bakımından hem de farklı zevklere hitap eden tasarımları bulunan sigaralara olan talep arttı.

Elektronik sigaraların sağlığa zararlı olduğu yönünde halk arasında genel bir inanış vardır ve içe çekilen buhar dumanının da sağlığa zarar verdiği yönünde birçok iddia ortaya atılmaktadır. Bu tarz iddiaların temel sebebi aslında sigaraya yüklenen anlamın elektronik sigaraya yüklenmesinden kaynaklanmaktadır.

Elektronik sigara genel olarak insanlarda sigara alışkanlığını azaltmaya ve sağlığa verebileceği riskleri minimuma indirmeye yönelik bir cihazdır. Elektronik sigaralar sağlığa zararı yoktur ve yanlış kullanımdan veya sağlığa zararlı aromaların kullanılmasından ötürü pek çok zarar oluşturmaktadır.

Her zaman güvenilir ve bilinen markaların likitleri kullanılmalıdır. Aromalardan doğan sıkıntılar elektronik sigaraların genel konseptine mal edilmemelidir. Son yıllarda ortaya çıkan güvenilir ve rahat kullanım vaat eden Saltica Pod elektronik sigara her açıdan kusursuz bir elektronik sigara deneyimi sunmaktadır.

Saltica Pod Nedir?

Saltica Pod, İngiltere merkezli bir elektronik sigara üreten şirketin aynı adı taşıyan elektronik sigarasıdır. Saltica pod elektronik sigara özellikle kolaylık ve işlevsellik açısından kullanıcıların oldukça dikkatini çekti ve genellikle tiryakiler arasında rahat bir kullanım sunduğundan dolayı tercih sebebi oldu.

Görünüşünün de bir sigarayı andırması ve kolay taşınması nedeniyle de sigara içen veya hali hazırda elektronik sigara içenler için iyi bir alternatif oldu. Ergonomik tasarım nedeniyle çok dikkat çeken elektronik sigaranın bir de 400 miliamperlik bir bataryası var. Bataryasının küçük bir elektronik sigaraya göre yüksek olması oldukça önemli oluyor, özellikle uzun süre ve gün içerisinde sıklıkla elektronik sigara kullananlar için biçilmiş kaftan.

1.8 ml likit kapasitesi olması likit kapasitesi anlamında oldukça mantıklı olmakta çünkü sürekli likit doldurma zahmetinden kurtarıyor. En iyi sonucu ise tabii ki Saltica Pod markasının kendi aromalarını kullanarak alabilirsiniz. En basit ve etkili şarj etme yöntemi olarak da USB ile şarj yöntemi tercih edilmiş ve bu sayede de oldukça hızlı bir şarj deneyimine sahip. USB üzerinden alınan enerjiyi hızlı bir şekilde depolayarak elektronik sigara keyfinizi hızlı bir şekilde devam ettirebilirsiniz.

Saltica Pod Nasıl Çalışır?

Elektronik sigaranın temel mantığı genellikle aynıdır. İçerisindeki parçaları da çok fazla değişkenlik göstermez. Atomizer, likit tankı, batarya, çekim tuşu ve şarj aparatı şeklinde parçalar mevcuttur. Atomizer, likit tankının içerisindeki aromalı sıvıyı ısıtarak buharlaştırır ve çekim tuşu ile de içeri çekme gerçekleştirilir. Aroma ve tat aynı anda içeri çekilir ve dışarı çıkartılırken de normal sigaralardan çok daha iyi kokan bir koku verir. Genel olarak çalışma mantığı bu şekildedir. Likit tanklarının içerisine konulan aromalı likitler çeşitlidir ve genellikle tercihe göre değişkenlik göstermektedir.

Saltica Pod markası, kendisi de aynı şekilde aromalı likitler satmaktadır ve fiyatları da gayet uygundur. İçinde bataryası bulunan elektronik sigaralar halk arasında genellikle patladığı yönünde haberlerle gündeme gelmektedir ancak yanlış şarj yöntemleri ve amper yüksekliği nedeniyle şarj edilen cihazlarda bu şekilde kullanım hataları olabiliyor. Saltica Pod elektronik sigarası USB ile şarj etmek yeterli olmaktadır ve telefon şarj aletlerine takmak tehlikeli olabilir. Ayrıca her zaman için bataryasını Saltica Pod şarj kablosu ile şarj etmek önemlidir ve bu şekilde kullanımla çok daha uzun ömürlü olur.

Batarya şarj ederken dikkat edilmesi gereken en önemli husus amper değerinin doğru ayarlanması ve elektronik sigaranın düzgün bir şekilde muhafaza edilmesidir. Bu şekilde hem kişi yanında taşırken hem de içine çekerken risk yaşamaz.

Saltica Pod Nasıl Kullanılır?

Saltica Pod genel olarak çok basit bir kullanıma sahiptir. Özellikle ergonomik yapısı sebebiyle kullanıcılar tarafından beğenilen Saltica Pod, ilk çıktığı yer olan İngiltere’de oldukça popüler olmuş ve kullanım kolaylığı nedeniyle de tercih edilmiştir. Ağız kısmı yukarıda ve çekme düğmesinin de ortada olması yüzünden hızlı bir şekilde duman çekilebilir ve rahatlıkla dışarıya verilebilir.

Bir yandan da tutuş ve kavrama olarak da bayağı rahat olmasından ötürü de çekerken herhangi bir zorluk yaşanmamaktadır. Ultra ince ve hafif sloganıyla piyasaya çıkan ürünün likit kısmı da al tarafta bulunuyor ve tasarım olarak da likit kısmı dışarıdan sırıtmıyor. Bir feneri andıran tasarımla ve sigara gibi inceliğiyle kullanımı oldukça rahat oluyor. Klas bir görüntünün getirdiği duruşla da elektronik sigarayı kullanan kişiye de şıklık katabilecek seviyede bir üründür.

Saltica Pod Sağlığa Zararlı Mıdır?

Genellikle elektronik sigaralar, yararından çok zararı üzerine daha fazla kafa yoruluyor. Elektronik sigaraların sağlığa faydası oldukça fazla olmuştur. Uzun yıllardır elektronik sigara kullanan kişiler üzerinde yapılan testlerde görüldüğü üzere herhangi bir sağlık sorunu yaşanmadığı gibi, sigara içtikleri zamankinden daha iyi akciğerlere sahip olmuşlardır.

Normal sigaralarda görünen her türlü tehlikenin bertaraf edildiği çok açıktır. Elektronik sigaralardan kaynaklı herhangi bir sağlık problemi olmadığı gibi, sağlığa zararlı bir yapı olduğuna dair herhangi bir bilimsel makale veya yayın da çıkartılamamıştır. Bu sebepten ötürü genellikle söylentiler yayılarak elektronik sigara sektörüne darbe vurulmak istenmektedir.

Elektronik sigaralar birçok insana sigara bıraktırdığı gibi sadece dudak tiryakiliği olarak elektronik sigarayı kullanan insanlar da oldukça fazladır. Uzun yıllar sigara içen ve hayatının bir parçası sigara olan kişiler elektronik sigara sayesinde kısa bir süre sonra sigarayı bırakarak sağlıklı bir hayata ilk adımlarını attılar. Sigaranın birden çok hastalığa sebebiyet vererek hem de maddi olarak insanları zora sokması nedeniyle ikisinden de kurtulmak isteyen kullanıcılar Saltica Pod marka elektronik sigaraları tercih etmektedir.

Türkiye’de gelişen elektronik sigara sektörüne yeni ve tasarım açısından yeni bir soluk getiren Saltica Pod, Türkiye’de kullanımı fazla olacağı inancını taşıyoruz. Rahatlığı, taşınmasının kolay olması ve uzun süre kullanılabilmesi gibi özellikleri nedeniyle Türk kullanıcılar için çok mantıklı bir seçim.

Saltica Pod Fiyatları

Piyasada yer alan en uygun saltica pod fiyatları sitemiz üzerinden verilmektedir. Orjinallik garantili ürünümüzün tüm yedek parça ve likit çeşitlerini bulabilirsiniz. Saltica pod esigara ile ilgili merak ettikleriniz için bize iletişim kısmından veya whatsapp destek hattımızdan yazabilirsiniz.

Pil Kapasitesi 400 mAh
Dahili Pil Var
Kartuş Var
Tank Kapasitesi 1.8 ml
Kullanım Kılavuzu Var

Bir değerlendirme yazın

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle