WhatsApp Destek Hattı
Yeni Smokjoy Ops1 Kartuş 2'li Genişlet
Smokjoy Ops1 Kartuş 2'li

Smokjoy Ops1 Kartuş 2'li

Smokjoy Smokjoy

095PMT32

Yeni

2 ml kapasitesi olan smokjoy ops1 kartuşu, smokjoy ops1 model pod elektronik sigara kiti ile uyumlu çalışmaktadır.

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün yakında stoklara eklenecek

110,00 TL

En geç 25 Ekim Pazartesi günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 10,00 TL (300 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 55 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 55 sadakat puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri: 1,65 TL.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Smokjoy Ops1 Kartuş 2’li salt likit e-sigaralarda uzun zamanlı olarak verimli bir şekilde kullanabileceğiniz seçeneklerden biri halindedir. Pratik bir kullanım sağlayan bu ürün, salt likit e-sigara kullanımını uzun süreye yaymak isteyenler için eşsiz bir tercih halinde bulunur.

Smokjoy Ops1 Kartuş Özelliği

Smokjoy Ops1 Kartuş 2’li 2ml kapasitesine sahip olurken, smokjoy ops1 model pod elektronik sigara modelleri ile de uyumlu şekilde çalışmaktadır. Salt likit e-sigara seçimi kadar yedek parça seçiminde de özenli bir kararın verilmesi lazımdır.

Smokjoy Ops1 Kartuş 2’li bu nedenle konu hakkında tahminlerinizin üstünde bir sonuca ulaşmak için yönelmeniz gereken bir alternatiftir. Salt likit e-sigara ve kartuş seçimi ile sigaraya daha rahat şartlar altında veda edebilme şansı yakalayabilirsiniz. Özellikle uzunca bir süredir sigaranın etkilerinden yakınıyorsanız ve konuya daha ciddi bir çözüm bulmak isterseniz bu ürünler oldukça ideal bir yapıya sahiptir.

Bu sayede konu hakkında zaman kaybına gerek olmadan sigarayı bırakma şansı yakalayabilir ve ailenizi de sigaranın tüm zararlı etkilerine karşı korumaya başlayabilirsiniz.

Sigara bağımlılığından kurtulmak için e-sigara fikri gittikçe yaygınlaşmaya devam etmektedir. Uzunca bir süre sigara bağımlılığından kurtulamayan ve bunun için acil bir çözüm arayanlar tercihini bu cihazlardan yana kullanabilir. Gerçek sigaradan çok daha zararsız ve hesaplı bir yöntem olan e-sigaralar tahminlerinizden hızlı bir şekilde sigaradan kopmanıza neden olacaktır. Bu sayede sağlığınızı eski haline getirme şansı elde edebilir ve bütçenizin önemli miktarını koruma şansı kazanabilirsiniz.

Her teknolojide olduğu gibi e-sigara cihazlarında da zamanla önemli değişmeler ortaya çıkmıştır. Artık daha gelişmiş özellikleri ile karşımıza çıkan bu cihazlar güvenilir ve rahat bir kullanım olanağı sunmasıyla biliniyor. Salt likit e-sigaralarla birlikte salt likit kartuş seçimi yapılarak, e-sigara kullanımına daha pratik bir şekilde devam edilebilir.

Bu alanda oldukça iyi bir seçim yapmanıza neden olacak Smokjoy Ops1 Kartuş 2’li uzun süreli bir kullanım vaat eder. Böylelikle ikili paketlerde satılan kartuş sayesinde uzunca bir süre kartuş sorunu gündeme gelmeden e-sigarayı kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Tank Kapasitesi 2 ml
Kutu İçi Adeti 2 Adet

Bir değerlendirme yazın

Smokjoy Ops1 Kartuş 2'li

Smokjoy Ops1 Kartuş 2'li

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle