WhatsApp Destek Hattı
Yeni Suorin Air Plus Pod E Sigara Genişlet
Suorin Air Plus Pod E Sigara

Suorin Air Plus Pod E Sigara

Suorin Suorin

061PMT112

Yeni

Bu ürün yakında stoklara eklenecek

275,00 TL

En geç 19 Ocak Çarşamba günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 15,00 TL (300 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 137 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 137 sadakat puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri: 4,11 TL.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Bu cihazı oldukça kolay bir şekilde taşınabildiğinden bahsetmeliyiz. Bu sayede, istediğiniz her yerde Suorin Air Plus e sigara kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Buna ek olarak, cihazı uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Yüksek performanslı olması sayesinde verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

Elektronik sigaralar sayesinde normal sigara bağımlılığından kısa zamanda kurtulabilirsiniz. Nikotin alımı konusunda size aradığınız özellikleri sunarlar.

Ancak, elektronik sigara kullanımının artmasından dolayı farklı elektronik sigara çeşitleri piyasaya sürülmüştür. Salt likit elektronik sigara çeşitleri sayesinde diğer e-sigara modellerine kıyasla daha az kullanım ile daha yüksek oranlarda nikotin almanın keyfini yaşarsınız.

Suorin Air Plus pod sistemi; bahsettiğimiz avantajlı salt likit elektronik sigara modelleri arasında bulunmaktadır.

Suorin Air Plus İnceleme

Suorin Air Plus pod kutu içerisinde bir adet cihaz bir adet Suorin Air Plus kartuş, bir adet uyarı kartı, kullanım kılavuzu ve USB şarj kablosu bulunmaktadır. Bu ürünün bilhassa ince görünümü sayesinde kullanıcıları cezbettiğini ifade etmeliyiz.

Suorin Air Plus pod incelemesi yaparken ürünün sahip olduğu güç ve performans özelliklerinden bahsetmeden olmaz! Bu ürün, selefine kıyasla çok daha yüksek maksimum güç çıkışına sahiptir.

Daha fazla salt likit kapasitesi, serbest baz veya tuz nikotini için iki kartuş seçeneği, daha büyük bir pil kapasitesi ve buna uygun olarak USB Tip-C şarj potu gibi yükseltme özellikleri bulunmaktadır.

Suorin Air Plus kullanıcı yorumları genellikle olumludur. Ürünün teknik özelliklerinin kuvvetli olması sayesinde kullanıcıların nikotin alımlarının doyurucu seviyede olduğunu ifade etmek gerekir. Buna ek olarak, bu cihaz, orjinal Suorin Air'in üstüne büyüklükten ve lezzetten herhangi bir ödün vermeden yerleşmektedir.

Bu cihaz hemen hemen tüm e sigara kullanıcıları kendisine aşık eden şık ve minimalist bir kart tasarımına sahiptir. Suorin Air Plus'ın yanında beş ızgara LED ışık panelini gösteren şeffaf bir parça yer almaktadır. Sonuç olarak, kullanıcıların batarya durumlarını çok net bir şekilde algılaması mümkün hale gelmektedir.

Suorin Air Plus satın al işlemi için saltlikit.com adresini tercih etmelisiniz. Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme avantajları; bu sitede yer almaktadır. Cihazı satın alma düşüncesinde olanların oldukça haklı sebepleri bulunmaktadır. Her şeyden önce bu ürünün yaklaşık elli dakikada tamamen şarj edilmesi mümkündür. Bu sayede, ürünü, kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Suorin Air Plus podu; ilerleme esnasında cihazdan tamamen çıkıntı yapmaz. Bu sistem sayesinde Suorin Air Plus'ın hem şık hem de takılan kapsülle aynı hizada görünmesi mümkün olacaktır. Bölme üzerinde ek bir özellik olarak, petrol bölme tasarımı bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde meyve suyunun sızması önlenmektedir.

Suorin Air Plus fiyat bakımından uygun bir seyir izlemektedir. Ürünün üzerine tıklayarak güncel fiyat bilgisi hakkında fikir edinebilirsiniz. Ancak, bu ürünün sitemizde, diğer sitelere kıyasla çok daha uygun bir fiyata satıldığını ifade etmeliyiz.

Sonuç olarak, air plus cihaz yüksek performans ve güç özelliklerinin yanı sıra kaliteli ve şık tasarımıyla beğeni toplamaktadır. Seçilebilecek iki tür kapsülün (0.7 ve 1.0 ohm) olması bir avantajdır. Her bir bölmenin cihaza manyetik bağlantı ile sağlam bir şekilde bağlandığını ifade etmeliyiz.

Pil Kapasitesi 930 mAh
Dahili Pil Var
Kartuş Var
Tank Kapasitesi 3.2 ml
Şarj Kablosu Var
Şarj Kablosu Tipi Mini USB
Kullanım Kılavuzu Var
Watt 22W

Bir değerlendirme yazın

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle