WhatsApp Destek Hattı
Yeni Vaporesso Nexus Pod E Sigara Genişlet
Vaporesso Nexus Pod E Sigara

Vaporesso Nexus Pod E Sigara

Vaporesso Vaporesso

Yeni

  • 650 mAh kullanılabilir bataryası
  • Farklı biçime sahip
  • Estetik ve farklı görünümüyle dikkat çeker
  • Vaporesso farkıyla üretilmiştir

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün yakında stoklara eklenecek

240,00 TL

En geç 25 Ekim Pazartesi günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 10,00 TL (300 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 120 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 120 sadakat puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri: 3,60 TL.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Tütün ve sigara tüketimi, geçmişi çok öncelere giden bir alışkanlıktır. Pek çok insan yıllardan bu zamana tütün ve sigara kullanır hale gelmiştir. Özellikle 17 ve 18. yy sanayi kalkınması ve endüstri piyasasının artması tütünü, sigara olarak karşımıza çıkarmıştır. Ancak sigaranın kimi nedenlerden ötürü sağlığa zararlı olduğu ileri sürülmüştür.

Pek çok sigara kullanıcısı yalnızca sigaranın sağlığa olan olumsuz tesirinden değil, yaydığı ve pek çok yere sinen kötü kokulardan dolayı da sigarayı bırakmak yahut sigaraya alternatif ancak koku ve sağlık noktasında sigaradan daha iyi bir ikame ürün arayışına girmiştir. Bu talepler ve arayışlar doğrultusunda yakın dönemde hayatımıza pod elektronik sigara çeşitleri girmiştir.

Elektronik sigaralar tütünün yanması sonucu yaydığı kötü kokulardan arınmış, boğazda yanma ve acı verme noktasında sigaradan çok daha iyi düzeyde ve sağlığa olan etkisi sigara ile karşılaştırılmayacak oranda daha iyi olan ve çokça kullanılan cihazlardır. Günümüzde, dünyanın pek çok yerinde binlerce insan tarafından kullanıcı bulmaktadır elektronik sigaralar. Elektronik sigaraya olan talep ve ilgi böyle olunca, elektronik sigara modelleri de farklılaşmış ve rekabet ortamından kaynaklı kendilerini geliştirmeye ve yeni özellikler kazanmaya başlamıştır. İşte bu noktada, gelinen son teknoloji ve teknik imkânlar doğrultusunda üretilmiş bir cihaz olan Vaporesso Nexus adlı ürün piyasa sunulmuştur. Vaporesso Nexus, pek çok kullanıcısı olan, yoğun talep gören ve gittikçe yaygın kullanılan bir elektronik sigaradır.

Vaporesso Nexus Pod : Ayrıcalıklı bir keyif!

Pek çok elektronik sigarada karşılaşılan problem, hava iletim kanallarında oluşan sorunlar olmaktadır. Ancak Vaporesso Nexus, Omni işlemcisinin harika performansını kolay doldurulabilir ve yeni hava iletim kanalı ile birleştirerek bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Nexus, elektronik sigara görünümü itibarıyla diğer elektronik sigaralardan daha estetik ve şık bir tasarıma sahip olmaktadır. Oldukça küçük ve kibar bir görünüme sahiptir. Bu üründe en fazla beğenilen ve dikkatleri üzerine çeken detay, kaliteli hava kontrol mekanizmasına sahip, hava kanalı ayarlayabilme nitelikli, kullanıcılarına seramik ve pamuk seçeneği sunan, atomizer yedek başlıklarıdır.

650 mAh kullanılabilir bataryası bulunan bu cihaz, likit kapasitesi olarak da 2 ml ile sınırlandırılmıştır. Bu rakamlar tatminkâr gözükmeyebilir veya ilk defa bu ürünü kullanmak isteyenlerin gözünü korkutabilir. Korku yaratmasına gerek yoktur. Zira pil kapasitesinin gücü ve likit hacmi itibarıyla fevkalade kullanışlı bir cihazdır ve sizler için yeterli olacaktır. Yüzleri güldürecek bir diğer gelişme ise, cihazın çalışması için ateşleme tuşuna sürekli basılmasına gerek olmaması. Ouf on sistemi çok hassas tepkilere kadar gayet güzel çalışmaktadır.

Nexus cihaz işlemcisine en güzel yenilikler ve cihazın kontrol sensörlerini gayet güzel sığdırmış. Cihazda göze çarpan bir diğer yeni özellik ise, cihaz içerisindeki sıvının kontrol edilebilir olması ve likit miktarı düştüğü zaman uyarı sensörlerinin devreye girmesidir. Bu itibarla tüm yeni özellikleri içerisinde barındıran, kibar ve estetik görünümlü bir elektronik sigara arayan kullanıcılar için Vaporesso Nexus biçilmiş kaftan olacaktır.

Ergonomik bir cihaz olan Vaporesso nexus, oldukça hızlı şarj edilebilir özelliğe sahiptir. Sadece kırk dakika içinde USB üzerinden şarj edilebilmektedir.

Vaporesso Nexus Özellikleri

Vaporesso Nexus, harika pocketable olan düzleştirilmiş sekizgen biçimine sahiptir. Bu görünümü sebebiyle pek çok bireyin estetik değerlerine hitap etmekte ve beğenileri toplamaktadır. Görünümü oldukça şık ve çekicidir. Aynı zamanda hacmi fazla olmayıp alan tasarrufu da sağlamaktadır. Pek çok elektronik sigaranın ağızlık kısmı, kullanıcılara rahat bir kullanım sağlamamaktadır. Ancak bu durum Vaporesso Nexus için geçerli değildir. Zira tasarımcıları tarafından bu hususu dikkate alınmış ve yapısı itibarıyla ağızlık dudaklar için oldukça kullanışlı ve rahat hale getirilmiştir. Yapısında çinko alaşım bulunmaktadır. Tasarımında kullanılan malzemeler ile oldukça dayanıklı hale getirilmiştir. Yüksek sıcaklığa dayanıklı dahili ve harici parçalar, fiziksel darbelere karşıda emniyetlidir. Bu bağlamda cihaz uzun süreli kullanıma gayet elverişlidir.

Isı ayarı ve kontrolü, cihazda oldukça önem verilmiş bir diğer husustur. Bu hususun açık, anlaşılır ve kolay kullanılabilir olması adına birtakım özellikler getirilmiştir. Söz gelimi sıcaklığın kontrol edilmesi noktasında üç ayarı mevcuttur. İlki yüksek ayar olmaktadır. Rengi beyaz ışıktır ve 12,5 watt sağlamaktadır. İkincisi normal ayar olup 10,5 watt tır. Sarı renktedir. Üçüncüsü ise en düşük ayar olup 9 watt vermektedir. Kırmızı renktedir. Kullanıcı isteğine göre değiştirilebilen bu özellik, pek çok elektronik sigaradan cihazı ayıran bir husustur.

Bobin özellikleri ise; iyi, tutarlı bir lezzet almanızı, kuru vuruşu minimuma indirmesi ve uzun süreli kullanıma müsait olması şeklinde sıralanabilir. Bilhassa kuru vuruşu en aza indirgemesi Vaporesso Nexus’u öteki elektronik cihazlardan farklı kılan yeni bir özelliktir. Zira kuru vuruşun fazla olduğu elektronik sigaralarda istenilen düzeyde tatminkâr bir tat alınamamakta ve beklentiler karşılanamamaktadır. Ancak Vaporesso Nexus, geliştirmeleri sayesinde kuru vuruşu neredeyse sıfıra indirerek, kullanıcılara keyifli bir içim sunmaktadır.

Hava akımı kontrolü noktasında da oldukça başarılıdır. Vaporesso Nexus, güçlendirilmiş hava iletim mekanizması sayesinde ayarlamalar rahatlıkla yapılabilmektedir. Hava iletim mekanizması güçlendirilmiş ve içerisine ayar düzenleyici yapılar yerleştirilmiştir. Bu sayede kontrol edilebilmekte ve istenilen düzeye çıkarılıp indirilebilmektedir. Bu fevkalade önemli bir özelliktir. Zira pek kimi elektronik sigaralar hava iletim mekanizmasının kalitesi ve yalıtımı yetersizliği sebebiyle kullanıcılarına keyifli bir içim sunamamaktadır. Elektronik sigaraların hava iletim mekanizmasındaki yalıtım, içerisine dışarıdan girecek tozu gibi parçacıkları önlemede rol oynamaktadır. Bu itibarla önem verilmesi gereken bir noktadır. Nitekim tasarımcıları tarafından düşünülmüş ve bu sorun ortadan kaldırılmıştır.

Alışılagelmişin Ötesinde Elektronik Sigara Keyfi

Cihazın renkleri; mavi, gümüş, siyah, yeşil, mor, turuncu, yakut ve koyu mavidir. Bu özelliği dahi diğer elektronik sigaralardan farklı kılmaktadır. Omni board güvenlik tedbirleri, sıcaklığın otomatik kontrol edilmesi, herhangi bir sebepten ötürü kısa devre koruması, uzun çalışma saatleri ve fazla ağırlık koruması cihazın ayrıcalıklı özelliklerindendir. Çok amaçlı üst kapağı ile küçük hacimde pek çok fonksiyonu barındırır niteliğe sahiptir. Bu özelliklerde elektronik sigara araştıranlar için en uygun modellerin başında gelmektedir.

Performansı noktasında ise fevkalade başarılı bir cihazdır. Boğaz vuruşu itibarıyla fazla agresif de değildir, fazla yumuşak da. Tatmin edici bir dolulukta olup rahatlıkla kullanılabilir. Cihazda görülen bir diğer nokta ise kalın viskoziteye duyulan ihtiyaçtır.

Vaporesso Nexus’un rağbet görmesindeki bir diğer önemli nitelik sekiz renk seçeneğine sahip olmasıdır. Her bireyin zevkine uygun renklerde iyi yapı kalitesine sahip Vaporesso Nexus’lar rahat boğaz isabetleri ile de göze çarpmaktadır. Elektronik sigaralarda en önemli hususlardan birisi de rahat boğaz isabetlerinin yapılıp yapılamaması hususudur. Ayarlanabilir hava akımı ve rahat ağızlığı ile Vaporesso Nexus rahat boğaz isabeti sunmakta fevkalade başarılıdır.

Vaporesso Nexus Fiyatı

Elektronik sigaralarda, kullanıcıların aradığı özellik olan, bobin yakma endişesi olmadan uzun süreli isabetler yapılabilmesi özelliğidir. Vaporesso Nexus, bu özelliği kullanıcılara sunmaktadır. Vaporesso Nexus ile rahat rahat, bobine herhangi bir zarar vermeden uzun süreli bir kullanım keyfi yaşayabilirsiniz. Vaporesso Nexus fiyatı uçuk miktarlarda değildir. Düzenli sigara içen bir bireyin birkaç günlük sigara maliyeti ile aynı miktardadır.

Pil Kapasitesi 650 mAh
Dahili Pil Var
Kartuş Var
Tank Kapasitesi 2 ml
Şarj Kablosu Var
Şarj Kablosu Tipi Mini USB
Kullanım Kılavuzu Var
Watt 12W

Bir değerlendirme yazın

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle