WhatsApp Destek Hattı
Yeni Vaporesso Target PM80 80W Pod Kit Genişlet
Vaporesso Target PM80 80W Pod Kit
  • Vaporesso Target PM80 80W Pod Kit
  • Vaporesso Target PM80 80W Pod Kit
  • Vaporesso Target PM80 80W Pod Kit

Vaporesso Target PM80 80W Pod Kit

3 Review(s)
Vaporesso Vaporesso

Yeni

Bu ürün yakında stoklara eklenecek

Kullanılabilir olduğundan bana bildir

399,00 TL

En geç 11 Olabilir Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : Ücretsiz!

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 199 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 199 sadakat puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri: 5,97 TL.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Vaporesso Target PM80 80W Pod Kit ergonomik ve kompakt tasarıma sahip olan cihaz portatif ve el kavrama rahatlığı sağlamaktadır.

İnsanların tütüne olan bağımlılıkları yıllardan beri süregelen sorunlar arasında yer alıyor. Bunun çözümü için insanlar birçok farklı yol denese de başarılı olamamış ve hala daha söz konusu olan bu ürünler kullanılıyor.

Ancak son dönemlerde üretilen ve insanlar tarafından oldukça fazla tercih edilen elektronik sigaralar bu konudaki sıkı bağlılığı kıracak cinstendir.

İşte bu Vaporesso Target pm80 ürünü de bu konuda üretilmiş olan ve alanında en iyi üretime sahip olan elektronik sigaralardan sadece birisidir.

Vaporesso Target PM80 İnceleme

Ürün sahip olduğu özellikler ile kolay bir kullanıma sahiptir. Yine kolay kullanımının yanında da sahip olduğu özellikler ile sık sık tercih ediliyor.

Bu özellikler;

  • Uzun süreli kullanım,
  • Likitlerin kalitesi,
  • Tasarımındaki şıklık,
  • Ürün kalitesi gibi özellikler sahip olduğu vasıflardan sadece bir kaçıdır.

Siz de bu ürünü tercih ederek kullanmaya başlayabilir ve bütün bu özelliklerden de yararlanmaya başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir bütün ve paket halinde satılan bu ürünü satın almak ve tercih etmektir

Tasarımdaki Şıklık

Ürünleri satın alırken sadece sahip olduğu özelliklere ve faydalarına göre değil aynı zamanda da dış görünümüme göre tercih ederiz. Bu konuda oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu ürün insanların bir numaralı tercihleri arasında yer alıyor. Çünkü sadece sahip olduğu yararlı özellikler ile değil bunun yanında sahip olduğu şık görünüm ile de büyülüyor.

Birçok insan sahip olduğu bu görünüm nedeni ile söz konusu olan bu ürünü oldukça beğeniyor. Siz de tütünden korunmak için ve en azından daha zararlı olan bu ürünleri kullanmak için rahatlıkla bu ürünü tercih edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanım Ömürleri

Elektronik sigaraların bir diğer özelliği de kullanım ömürlerinin uzun olmasıdır. Çünkü likitleri değiştirilen bir elektronik sigarayı uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sadece biten likit ürünlerini yenilemeniz gerekecektir.

Bütün özellikleri ile oldukça kaliteli bir ürün olan bu elektronik sigara ürünü de günümüzün en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Kullanmak istediğinizde tek yapmanız gereken bütün özellikleri ile kaliteli bir üretim olan bu elektronik sigarayı tercih etmek olacaktır.

Pil Kapasitesi 2000 mAh
Dahili Pil Var
Kartuş Var
Tank Kapasitesi 2 ml
Şarj Kablosu Var
Şarj Kablosu Tipi Mini USB
Kullanım Kılavuzu Var
Watt 80W
Derece 
15.03.2021

VAPORESSO TARGET PM80 80W POD KİT

Ürün gayet güzel orjinal kutusunda geldi. Teşekkürler

Derece 
16.02.2021

Bu üründen bende sipariş verdim ve bugün elime ulaştı beklediğimden daha küçük çıktı ürün hoşuma da gitti tabii, beğendim.

Derece 
15.02.2021

.

Hızlı kargo için teşekkür ederim 24 saat olmadan kargo geldi.

Değerlendirmenizi yazın! !

Bir değerlendirme yazın

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle