WhatsApp Destek Hattı
Yeni Voopoo Drag Nano Pod Kartuş Genişlet
Voopoo Drag Nano Pod Kartuş

Voopoo Drag Nano Pod Kartuş

Voopoo Voopoo

Yeni

Paket İçeriği: 4 Adet Voopoo Drag Nano Pod Kartuş

4'lü paketler halindedir.

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün yakında stoklara eklenecek

135,00 TL

En geç 24 Olabilir Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 15,00 TL (400 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 67 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 67 sadakat puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri: 2,01 TL.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Voopoo drag nano pod kartuş bu alanda doğrudan iyi bir karara varmak isteyenler tercihini bu model e sigaradan yana kullanabilirler.

4’lü paketler halinde satışa sunulan Voopoo Drag Nano Pod Kartuşu kaliteli bir e-sigara deneyimi için doğru bir tercih halindedir.

Likit sızıntısına çözüm için yönelmeniz gereken bu seçenek, e-sigarada sıklıkla karşılaşılan sorunların önüne geçecektir. Oldukça hafif ve küçük bir yapısı bulunur.

Voopoo Drag Nano Pod Kartuş

Düşük watt ayarında ise bir sürü sorunun doğrudan çözümüne neden olacak bir yapıdadır. Yani e-sigara kullanımını özetle daha kaliteli bir hale getirmek ve uzun süreli bir hale çekmek için tercihinizi modelinden yana kullanmanız oldukça beğenilen bir sonuç almanızı sağlar.

Günümüzde sigara bağımlılığından daha hızlı ve kolay bir şekilde kurtulmak isteyen bireyler tercihini e-sigara cihazlarından yana kullanmaktadır.

Bu cihazlar sayesinde doğal ve zararsız bir şekilde sigara kullanımını bitirme imkanı doğar. Böylelikle yıllardır şikayet edilen sigara bağımlılığı kişiye ekstra zorluk ve masraf çıkarmadan daha kısa bir süre içinde sona ermiş olacaktır.

Her teknolojik cihazda olduğu gibi e-sigara modellerinde de zamanla büyük bir değişim yaşanmıştır. Artık pod kartuş sistemini kullanan e-sigaraların varlığı söz konusudur. Bu modeller geleneksel e-sigaraların aksine pek çok avantaja sahiptir. Özellikle sigara kullanımını biraz daha kaliteli bir hale çekmek için salt likit e-sigaralar tercih edilebilir.

Pod kartuş, e-sigara modellerinde sarf malzemesi olarak tercih edilen bir parçadır. Pod e-sigara modellerinde kullanılan bu kartuşlar, e-sigara modellerinin geleneksel e-sigaralardan ayrılmasına neden olmaktadır. Özellikle sızıntı ve akıntıları ortadan kaldırması nedeniyle sıkça tercih edilir.

Bu şekilde kullanıcıların sıklıkla şikayet ettiği konulardan biri olan bu soruna kesin bir çözüm getirmektedir. Öte yandan pod kartuş kullanılan e-sigaralar diğerlerine nazaran daha hesaplı ve düşük enerji tüketimi yapan cihazlar arasında bulunur. Bu nedenle e-sigaraya yönelmek isteyenler kişiler tarafından da sıklıkla araştırılan konulardan biri olmuş durumdadır.

E-sigarayı uzun süreli olarak daha rahat şartlar altında kullanabilmek ve mümkün olduğu kadar e-sigara deneyimini katlamak için kartuş seçiminin özenli bir şekilde yapılması gerekir.

Tank Kapasitesi 1.6 ml
Kutu İçi Adeti 4 Adet
Ohm 1.8Ω

Bir değerlendirme yazın

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle