WhatsApp Destek Hattı
Yeni Voopoo Vinci X Pod Elektronik Sigara Genişlet
Voopoo Vinci X Pod Elektronik Sigara

Voopoo Vinci X Pod Elektronik Sigara

2 Review(s)
Voopoo Voopoo

Yeni

Bu ürün yakında stoklara eklenecek

420,00 TL

En geç 24 Olabilir Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : Ücretsiz!

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 235 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 235 sadakat puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri: 7,05 TL.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Voopoo Vinci X Pod Elektronik Sigara kullanıcılar tarafından beğenilen cihazlardan biridir. Elektronik sigaraların günümüzdeki kullanım oranlarına bakıldığında insanların bu konuda ilgili oldukları ve bu ürünleri kullanmak istedikleri rahatlıkla söylenebilir.

Ancak her ürün için geçerli olan fazla üretim beraberinde kalitesiz ve yan sanayi üretimlerini de getiriyor. İşte bu nedenle kaliteli ve sizin için uygun olan bir elektronik sigara kullanmak istiyorsanız bu konuda uzman olan firmaların ve kaliteli olan ürünlerin tercihi ile başlayabilirsiniz.

Söz konusu olan Voopoo Vinci X Salt likit ürünü de bu konuda en iyi üretime ve kullanıma sahip olan ürünler arasında yer alıyor.

Voopoo Vinci X Pod İnceleme

Ürünün sahip olmuş olduğu özellikler insanların neden bu kadar fazla bu ürünü kullandığını ve tercih ettiğini gözler önüne seriyor. Özellikle de son dönemlerde sıklıkla tercih edilen bu ürünün özellikleri arasında;

  • 0,96 inç renkli ekran,
  • Büyük bir buhar deneyimi ile üretim,
  • 18650 pil

Zamak malzemesi ile üretim gibi birçok farklı ve özgün özelliği ile dikkat çekiyor.

Bütün bu özelikleri ile insanların sık sık tercih ettiği bu ürünü siz de kullanabilir ve bu konudaki kaliteli üretimlerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Elektronik sigaraların neden bu kadar fazla tercih edildiği ve tütün ürünleri ile nasıl yarışacak hale geldiğini sorgulamak gerekirse öncelikle teknolojisinden ve üretiminden bahsetmek gerekir.

Çünkü söz konusu olan bu ürünlerin üretimleri oldukça şık ve kullanışlıdır. Yine bunu aynında tütüne göre daha az zarar vermesi de tercih edilmesinin ana sebeplerinden birisi olarak dikkat çekiyor.

Teknolojini gelişimi ve sık sık kullanımı artık hayatımızın her alanına etki etmiş durumdadır. Birçok insan teknolojinin gelişi ile ortaya çıkan üretilen ürünleri kullanıyor.

İşte bu elektronik sigara da sahip olduğu özellikler ile elektronik sigaralar açısından oldukça kaliteli bir kullanıma sahiptir. Özellikle de likitlerin tadı ve aroması yine bunun yanında görünümü ile oldukça etkileyici bir üründür.

Voopoo vinci x pod satın al işlemleri için Bütün bu özellikleri ile oldukça dikkat çeken bu ürünü siz de satın alarak kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ürünün özellikleri ile bir paketini satılan firmalardan temin etmektir.

Daha sonra da bütün özellikleri ile kullanıma hazır olan Voopoo Vinci X Pod elektronik sigarayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dahili Pil Yok
Kartuş Var
Tank Kapasitesi 5.5 ml
Şarj Kablosu Var
Şarj Kablosu Tipi Mini USB
Kullanım Kılavuzu Var
Watt 70W
Coil Var
Derece 
16.02.2021

ikinci cihaz olarak sırf taşıması kolay diye almıştım oldukça kullanışlı parasını son kuruşuna kadar hakkediyor

Derece 
15.02.2021

.

Ürün çok kaliteli ve orjinal ben beğendim,

Değerlendirmenizi yazın! !

Bir değerlendirme yazın

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle